Přesná titanová trubice GR1

Jun 30, 2026

Přesná titanová trubice GR1

Vlastnictví Požadavek ASTM B338 Naše záruka přesnosti
Čistota titanu Větší nebo rovno 99,5 % Větší nebo rovno 99,6 % (typické)
Obsah kyslíku Menší nebo rovno 0,18 % Menší nebo rovno 0,15 %
Mez kluzu (YS) 170 – 310 MPa 180 – 290 MPa
Pevnost v tahu (TS) Větší nebo rovno 240 MPa Větší nebo rovno 260 MPa
Prodloužení Větší nebo rovno 24 % Větší nebo rovno 28 %
Tvrdost (HRB) Menší nebo rovno 70 Menší nebo rovno 65

gr1 titanium pipe

Vnější průměr, tloušťka stěny a tolerance délky

Rozsah průměru (OD) Tolerance vnějšího průměru (třída přesnosti) Tolerance tloušťky stěny Tolerance délky
6,35 mm – 12,7 mm ±0,05 mm ±10 % nominální hodnoty +3 mm / -0 mm
12,7 mm – 25,4 mm ±0,08 mm ±10 % nominální hodnoty +3 mm / -0 mm
25,4 mm – 50,8 mm ±0,10 mm ±10 % nominální hodnoty +3 mm / -0 mm
50,8 mm – 114,3 mm ±0,15 mm ±10 % nominální hodnoty +3 mm / -0 mm

Nabízíme takétitanové trubky GR1 vlastní{0}}délkyaž do15 metrůpro aplikace, které vyžadují méně obvodových svarů v terénu. Všechny rozměrové kontroly jsou ověřeny pomocílaserové mikrometry a ultrazvukové tloušťkoměryna třech samostatných kontrolních bodech během výroby.

 

Vizuální a NDT kontrolní kritéria

 

A přesná titanová trubka GR1může splnit všechny rozměrové cíle, ale přesto selže v provozu, pokud jeho povrch obsahujedůlky, škrábance, laminace nebo vložené nečistoty. Náš výrobní proces zahrnujevíce{0}}průchodové studené poutání a kreslení, následujekyselé moření nebo světlé žíhánívytvořit hladký povrch-bez oxidu.

Typ defektu Kritérium odmítnutí Metoda inspekce
Škrábance / rýhy Hloubka > 0,05 mm nebo viditelná pouhým okem Vizuální (jasné světlo)
Jámy / dírky Jakákoli díra o průměru > 0,1 mm Boroskop / Zvětšovací čočka
Laminace / švy Jakékoli důkazy ultrazvuk (UT)
Vložené kontaminanty Jakýkoli cizí materiál Vířivý proud (ET)
Oxidace / Změna barvy Nejednotná barva za zónou žíhání Vizuální + spektrometr

Pro kritické objednávky nabízíme100% ultrazvukové testovánídetekovat podpovrchové vady tak malé jako0,1 mmdo hloubky. Tím je zajištěno, že vašeTitanová bezešvá trubka GR1dodává se bez skrytých vad, které by mohly ohrozit udržení tlaku nebo únavovou životnost.

 

3-fázový proces kontroly pro titanové trubky GR1

Eddy Current Testing Length Inspection UT Visual Inspection

 

 

 

Fáze Typ inspekce Zařízení Kritérium přijetí Frekvence
1. Surovina Chemické ověření OES spektrometr Ti větší nebo rovno 99,5 %, O menší nebo rovno 0,18 %, Fe menší nebo rovno 0,20 % Každé teplo
2. V-procesu Rozměrová kontrola Laserový mikrometr Vnější průměr podle toleranční tabulky Každá trubka
2. V-procesu Kontrola povrchu Boroskop + vizuální Žádné důlky, škrábance nebo švy Každá trubka
3. Konečné vydání ultrazvuk (UT) Digitální UT defektoskop No subsurface flaws >0,1 mm Specifikace na objednávku
3. Konečné vydání Vířivý proud (ET) ET testovací systém Žádné trvalé závady Specifikace na objednávku
3. Konečné vydání Mechanické testování Zkoušečka tahu YS 170-310 MPa, prodloužení Větší nebo rovno 24 % Za teplo

Každá trubkaje označeno ačíslo teplakterá sahá až k původní šarži titanové houby. Obdržíte aZpráva o testu mlýna (MTR)který zahrnuje všechny chemické, mechanické a NDT výsledky - nikoli jako obecný certifikát, ale jako ahlášení podle šarže-po zkumavce-po-zkumavcepro kritické objednávky.

Vyžádejte si úplnou zprávu o kontrole pro trubky GR1

 

Naše továrna

gr1 titanium tube

Výrobní fáze Podrobnosti o procesu Kontrolní bod kvality
1. Výběr houby Houbička Ti s vysokou{0}}čistotou (Větší nebo rovna 99,6 %) Chemické ověření OES
2. Lisování elektrod Stlačená houba do elektrod Kontrola hmotnosti a hustoty
3. VAR tání (x2) Dvojité vakuové obloukové přetavení Chemická homogenita ověřena
4. Kování předlitků Kované do kulatých sochorů Ultrazvuková kontrola sochorů
5. Rotační piercing Výroba dutých skořepin Skenování tloušťky stěny
6. Cold Pilgering Více-přechodové zmenšení na téměř-konečnou velikost Kontrola rozměrů po každém průchodu
7. Studená kresba Konečné přesné dimenzování Laserové měření OD/ID
8. Vakuové žíhání Úleva od stresu + zjemnění zrna Zkouška tvrdosti + zrnitosti
9. Rovnání Rotační rovnání Přímost Menší nebo rovna 0,5 mm/m
10. Závěrečné NDT UT + ET + vizuální 100% kontrola na objednávku

 

Obal

gr1 titanium tube manufacturers

Balicí vrstva Materiál Ochranná funkce
Vrstva 1 (vnitřní) Papír VCI-bez obsahu kyselin Zabraňuje oxidaci a korozi
Vrstva 2 Samostatná PE plastová manžeta Těsní proti vlhkosti a prachu
Vrstva 3 Distanční vložky z polyuretanové pěny (konce + střední-rozpětí) Zabraňuje kontaktu-na{1}}trubice a rýhování
Vrstva 4 (vnější) Těžká-dřevěná bedna nebo krabice s ocelovým{1}}rámem Absorpce nárazů, certifikace pro námořní-náklad

 

Detail balení Specifikace
Certifikace dřevěné bedny Vyhovuje standardu ISPM 15 (tepelně -zpracováno)
Vnitřní podpora pro vnější průměr < 10 mm Kartonové jádrové trubky, aby se zabránilo ohýbání
Hmotnost svazku Méně než nebo rovno 500 kg na balík pro bezpečnou manipulaci
Označení Číslo tepla, velikost, stupeň a PO na každém svazku

 

FAQ

Q1: Jaký je rozdíl mezi titanovou trubicí GR1 a GR2?

Odpověď:GR1 mávyšší čistota (99,5 % oproti 99,2 %) , nižší obsah kyslíku (0,18 % vs. 0,25 % max.)a jeměkčí a tvarovatelnějšínež GR2. GR1 je ideální pro ohýbání za studena a rozšiřování, zatímco GR2 nabízí mírně vyšší pevnost pro všeobecné-použití. Pokud váš proces zahrnuje, zvolte GR1těžká deformace; zvolte GR2 prostrukturální pevnosts mírným tvarováním.

 

Q2: Lze svařit přesnou titanovou trubku GR1?

Odpověď: Ano, titanovou trubku GR1 lze svařovatpomocí GTAW (TIG) nebo plazmového svařování s100% argonové stíněnína přední i zadní straně svarové zóny. Titan je vysoce reaktivní vůči kyslíku při svařovacích teplotách, takže správné pokrytí ochranným plynem je rozhodující. Doporučujeme aminimálně 99,999 % čistého argonua zadní štít zabraňující zkřehnutí.

 

Q3: Jaká je maximální provozní teplota pro titanovou trubku GR1?

Odpověď: Maximální doporučená-provozní teplota je 300 stupňů (572 stupňů F). Nad touto teplotou začíná titan GR1 absorbovat kyslík ze vzduchu a vytváří křehkou vrstvu alfa-pouzdra, která snižuje tažnost. Pro přerušované použití, teploty až400 stupňůmůže být přijatelné, ale důrazně doporučujemepovrchová ochrana nebo inertní atmosféranad 300 stupňů.

 

Q4: Poskytujete zprávy Mill Test Reports (MTR) pro každou šarži zkumavek GR1?

Odpověď: Ano, poskytujeme 100% sledovatelné protokoly o zkouškách mlýnůs každou zásilkou. Každý MTR zahrnuje chemické složení, mechanické vlastnosti, výsledky NDT a tepelná čísla. Pro kritické objednávky můžeme poskytnout apřehled zkumavky-po-trubces jednotlivými sériovými čísly. Zkušební kupony uchováváme po dobu minimálně 5 let pro plnou sledovatelnost.

 

Q5: Jaké je minimální množství objednávky (MOQ) pro bezešvé titanové trubky GR1?

Odpověď: Naše MOQ je 50 kg na velikostpro standardní velikosti zásob (6,35 mm, 12,7 mm, 19,05 mm, 25,4 mm vnější průměr). Pro vlastní průměry nebo tloušťky stěn je MOQ obvykle100 kg. Chápeme, že některé projekty vyžadují zkušební množství -prosím kontaktujte násdiskutovatvzorové objednávkytak malý jako10 kgpro kvalifikační účely.

 

Q6: Jak dlouhá je dodací lhůta pro přesné titanové trubky GR1?

Odpověď: Skladové velikosti expedujeme do 3 pracovních dnůpo potvrzení objednávky.Trubky GR1 vyráběné na zakázku-obvykle vyžadují20–25 pracovních dnův závislosti na množství a rozměrové složitosti. Pro urgentní projekty udržujeme bezpečnostní zásoby nejoblíbenějších velikostí (12,7 mm, 19,05 mm, 25,4 mm OD x 0,89 mm – 1,2 mm WT) připravené k okamžité expedici.

 

Q7: Jsou vaše titanové trubky GR1 kompatibilní s ASTM B338 / ASME SB338?

Odpověď: Ano, 100 % našich titanových trubek GR1 je vyrobeno a testováno podle ASTM B338 / ASME SB338standardy. Dodržujeme takéASTM F67pro aplikace s titanovými trubicemi-pro lékařství. Naše MTR jasně uvádějí použitelnou normu a zahrnují všechna testovací data požadovaná pro ověření shody.